O nas

LINE-TECH

Zostało założone w 2009 roku i jest biurem inżynieryjno-projektowym zajmującym się świadczeniem szerokiego zakresu usług: projektowych, doradztwa technicznego oraz wykonawstwa prototypów maszyn i urządzeń pod indywidualne zamówienia klientów.


Oferujemy również wsparcie dla firm chcących rozwijać swoje produkty, lecz nie dysponują odpowiednimi zasobami inżynierskimi, lub w ogóle nie posiadają działu badawczo-rozwojowego. Dzięki szerokim kontaktom i bliskiej współpracy z firmami oraz instytucjami naukowymi w Polsce i za granicą, jesteśmy w stanie sprostać wysokim wyzwaniom technicznym i technologicznym.

Kadrę inżynierską Spółki tworzy interdyscyplinarny zespół specjalistów konstruktorów dysponujący bogatym doświadczeniem w realizacji projektów badawczo-rozwojowych z zakresu: mechaniki, hydrauliki siłowej, pneumatyki oraz automatyki i robotyki. Wiedza, doświadczenie i umiejętności pracowników Spółki, jak i współpracujących z nami konstruktorów, pozwalają na opracowywanie unikalnych produktów opartych o nowatorskie i jednocześnie możliwie proste rozwiązania.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.